ELF Optomal dažai pažymėti šiuo ženklu pasižymi hipoalerginėmis savybėmis, tai yra neturi savo sudėtyje alergenų. Tokiu būdu, galima mažesnė alerginių reakcijų rizika, kuri galėtų būti iššaukta lakių organinių junginių (LOJ). Dažų savybės garantuoja saugų patalpų naudojimą.

REO POLIMER Aukštos kokybės reologiniai ir retenciniai polimeriniai priedai esantys dažų sudėtyje reguliuoja garų laidumą ir pagrindo vandens įmirkį, o taip pat įtakoja tiksotropiškumą. Optolith gaminiai su šiais priedais turi optimalų atviro darbo laiką, ši savybė patvirtinta daugiametę statybininkų patirtimi. Priedai užtikrina ilgesnį koregavimo laiką ir palengvina sluoksnių jungimą.

 plačiau 


LONGLIFE BIOCYD Biocidai tai specialios medžiagos, naudojamos tinkų ir dažų paviršiams apsaugoti nuo pelėsio ir grybelio. Optolith produktuose naudojami biocidai išsiskiria palaipsniui, per ilgą laiką. Tai reiškia daug ilgesnę biocido veikimo trukmę ir ilgalaikę fasado apsaugą. Fasado paviršius išliks švarus ir estetiškas, apsaugotas nuo patamsėjimų. Biocidai užtikrina apdailos ilgaamžišką, nereikalaujančią didelių išlaidų dėl dažno atnaujinimo ir nekeliančią rūpesčių fasado apdailą.

MICRO STRUKTURE Dėl kruopščiai atrinktų žaliavų, itin smulkios hidroizoliacinių mišinių dalelės tankiai užpildo paviršiaus ertmes, užtikrindamos sandarų paviršių. Dėl šio efekto žymiai padidėja dangos atsparumas bei sandarumas, o taip pat sukibimas su paviršiais.

 plačiau