gyvenk gražiau

     Beveik 100 metų trunkanti įmonės istorija garantuoja Feidal prekės ženklo kokybę. 1926m. Duisburge buvo atidaryta Feidner & Fischer lako gamykla, kuri ilgainiui tapo šeimos verslu. Feidal tai aukštos kokybės statybinės chemijos gamintojas. Specializacija - profesionalių fasado šiltinimo sistemų, tinkų, klijų, fasado ir interjero dažų, o taip pat gruntų gamyba. Klientai vertina Feidal produktus dėl ypač aukštos kokybės, ilgaamžiškumo, efektyvumo ir mažų sąnaudų.
     Estetiški sprendimai, patrauklios spalvos ir lengva dangų priežiūra yra tokie pat svarbūs, kaip ir gaminių technologinės savybės. Tuo pat metu Feidal gaminiai atitinka griežtus ekologiškumo ir saugos standartus

Feidal HighQ silikoninis tinkas

Feidal HighQ silikono tinkas skirtas naudoti pastatų fasadams, kaip „Feidal ThermoTop“ fasado šiltinimo sistemos dalis. Dėl didelio silikoninės dervos kiekio jis pasižymi patvarumu ir didelėmis savaiminio apsivalymo savybėmis, ypač esant skysčio pavidalo priemaišoms, išsisklaidžiusioms ore (aerozoliams) ir arti judrių kelių. Galimos spalvos balta arba pagal Feidal spalvų paletę.

Aprašymas
Dreier decor system

Decor system

Įmonė specializuojasi netradiciniu fasado apdailos sprendimu ir medžiagų gamyboje. Jei ieškote išskirtiniu vizualiniu sprendimų fasado apdailoje - rekomenduosime Dreier produktus. Siūlomi betoną, medieną, akmenį ir kitas medžiagas atkartojantys tinkai.
Katalogas