+370 60 22 70 44 info@frontalis.lt

OPTOTHERM patikimos fasado šiltinimo sistemos

TVIRTOS, ILGAAMŽĖS, estetiškos

OPTOTHERM šiltinimo sistemų privalumai:

Platus pasirinkimas

technologijos pasirinkimas atsižvelgiant į lūkesčius: šiltinimas vata arba polistirenu, apdaila tinku arba klinkerio plytelėmis

Šiluma

efektyviai padidina sienų šiluminę izoliaciją ir panaikina šilumos tiltelius.

Estetika

labai platus spalvų ir struktūrų bei paviršiaus apdailos pasirinkimas.

Tvirtumas

dėka aukštos kokybės medžiagų sukuriamas labai atsparus smūgiams , ko gero vienas tvirčiausiu rinkoje, paviršius

Švara

uždaros struktūros tinkai visada išlieka švarūs, net jei pastatas yra šalia intensyvaus kelio.

Kokybė

ilgaamžė ir kokybiška apdaila ne tik džiuginą akį bet ir didina pastato vertę.

OPTOTHERM klijavimo - armavimo mišiniai

Multi KSW
klijavimo armavimo mišinys

Ypatingai tvirtas ir elastingas klijavimo ir armavimo mišinys. Tinka EPS ir vatai.
Sustiprintas mikropluoštu

PLAČIAU

Styro Top KSG
klijavimo armavimo mišinys

Baltojo ir pilkojo polistireno klijavimo ir armavimo mišinys.
Sustiprintas mikropluoštu

PLAČIAU

Multi KSW Winter
klijavimo armavimo mišinys

Klijavimo ir armavimo mišinys EPS ir vatai skirtas dirbti žemoje temperatūroje nuo -5C iki +15C

PLAČIAU

OPTOPLAST fas​adiniai tinkai

GRAŽŪS, savaime išsivalantys, atsparūs

Fasadinių tinkų struktūrų pasirinkimas

Samanėlė
1,5mm

Silcolith/Siloxith/Acrylith

Samanėlė 
2mm

Silcolith/Siloxith/Acrylith

Samanėlė  
3mm

Silcolith/Siloxith/Acrylith

Lietutis
1,5mm

Silcolith/Siloxith/Acrylith

Lietutis
 2mm

Silcolith/Siloxith/Acrylith

Lietutis
 3mm

Silcolith/Siloxith/Acrylith

OPTOTHERM fasadai su 
klinkerio apdaila

ilgaamžiai, prabangūs, tvirti

OPTOFLEX
plytelių klijai

PATIKIMI IR PATOGŪS NAUDOTI PLYTELIŲ KLIJAI

Platus OPTOFLEX serijos aukštos kokybės plytelių klijų asortimentas leis Jums teisingai pasirinkti tinkamiausią medžiagą, atsižvelgiant į plytelių ir pagrindo tipą, panaudojimo vietą bei sąlygas. Ypatingas dėmesis skiriamas darbo patogumai esant įvairioms oro salygoms. 
Naujos kartos EASY serijos geliniai klijai išlaiko savo savybes kibire net iki 3 valandų, maksimalus sluoksnis iki 15 mm, o sąnaudos dvigubai mažesnės lyginant su įprastais plytelių klijais. Nesvarbu ar pradėsite klijuoti viršuje ar apačioje - klijai neleis plytelėms slinkti žemyn, net jei klijuojate 60x60cm plyteles.

SuperElastic Easy
geliniai klijai S1

Optoflex SuperElastic Easy neslenkantys geliniai klijai pagaminti cemento ir kvarcinio smėlio pagrindu praturtinti cheminiais priedais, paruošiami sumaišius su vandeniu. Mišinyje naudojami specialus priedai leidžiantis reguliuoti vandens kiekį reikalingą mišinio paruošimui ir tokiu būdu keisti mišinio konsistenciją. Klijai puikiai tinka klijuoti ant vertikalių paviršių net didelio formato plyteles 60x60 cm nuo viršaus, be slinkimo rizikos. 

PLAČIAU

SuperElastic S2
balti plyteliu klijai

Optoflex SuperElastic S2 - gamykloje paruoštas rinktinių užpildų, aukštos kokybės cemento ir priedų mišinys, kuriame yra traso. Dėl labai aukštų techninių parametrų ir didelio deformuojamumo (S2 klasė) šie klijai gali būti naudojami tiek smulkioms mozaikoms, tiek didžiausio XXL formato plytelėms klijuoti. Baltas cementas ir trasas apsaugo jautrias natūralaus akmens apdailos medžiagas.

PLAČIAU

SuperElastic
plytelių klijai S1

SuperElastic - tai elastingi visų tipų keraminių plytelių klijai. Produktas su padidintais techniniais parametrais, dideliu sukibimu ir ilgaamžiškumu, sumažintu slinkimu ir ilgesniu atviro darbo laiku. Ypač rekomenduojamas šildomoms grindims, terasoms, balkonams, ant hidroizoliacinių dangų, rezervuarams, baseinams, fasadams, ant senų plytelių ir stabiliems pagrindams iš gipso kartono plokščių.

PLAČIAU

OPTOMUR
klinkerio mūro ir rievėjimo mišiniai

ŠVARUS FASADAS BE KALKIŲ DRUSKŲ NUOSĖDŲ

Klinkerio fasadų ilgaamžiškumą ir estetiką užtikrina tinkamų, aukštos kokybės mūro ir rievėjimo mišinių naudojimas bei teisingas darbų atlikimas. OPTOMUR VOR klinkerio mišinių sudėtyje yra originalus Reino trasas - specialus priedas, turintis savybę surišti laisvas kalkes. Reino trasas yra vulkaninės kilmės mineralas - jo sudedamoji dalis yra grynas silicio dioksidas, kuris ne tik suriša laisvas kalkes, sandarina mišinį bet ir padaro jį atspariu aplinkos ir vandens poveikiui. OPTOMUR VOR mišiniai taip pat garsėja savo išskirtiniu mechaniniu tvirtumu. Mišiniui išdžiuvus paviršiai tampa itin sunkiai pažeidžiami.

VOR N/S/ST mūro ir rievėjimo mišinys

Optomur VOR naudojamas klinkerio sienų mūrijimui ir tarpų rievėjimui. Dėl sudėtyje esančių trasinių uolienų sumažėja kalkinių nuosėdų atsiradimo galimybė. Trasas gerina mišinio elastingumą, sukibimą ir sandarumą. Mūro mišinys gaminamas trijų skirtingų įgeriamumų plytoms

PLAČIAU

VOR FUG 
rievėjimo mišinys

Optomur VOR FUG naudojamas klinkerio plytų arba plytelių tarpų rievėjimui. Mišinį taip pat galima naudoti senų tarpų atnaujinimui. Dėl sudėtyje esančių trasinių uolienų sumažėja kalkinių nuosėdų atsiradimo galimybė. Trasas gerina mišinio elastingumą, sukibimą ir sandarumą.

PLAČIAU

Klinkerio siūlių
rievėjimo įrankis

Aukštos kokybės nerūdijančio plieno įrankis sukurtas specialiai klinkerio horizontalių ir vertikalių siūlių rievėjimui pusiau sausuoju būdu. Patogi rankena ir ribotuvas ženkliai pageitina darbą ir užtikrina nepriekaištingą siūlės išvaizdą. Komplekte 10 mm rieviklis.

PLAČIAU