+370 60 22 70 44 info@frontalis.lt e-parduotuvė

OPTOFLEX plytelių klijai

akmeniui, klinkeriui, plytelėms, mozaikai

OPTO FLEX SISTEMA

PATIKIMI IR PATOGŪS NAUDOTI PLYTELIŲ KLIJAI

OPTOFLEX sisteminiai klijai pasižymi aukščiausia kokybe ir išskirtinėmis eksploatacinėmis savybėmis.
Asortimente geliniai klijai, elastingi klijai, labai elastingi klijai, klijai pasižymintys padidintu sukibimu, pailgintu atviro darbo laiku, sumažintu slinkimu, greitai kietėjantys klijai, mažiau dulkantis arba su trasu.

SuperElastic Easy S1
geliniai klijai

Optoflex SuperElastic Easy neslenkantys geliniai klijai pagaminti cemento ir kvarcinio smėlio pagrindu praturtinti cheminiais priedais, paruošiami sumaišius su vandeniu. Mišinyje naudojami specialus priedai leidžiantis reguliuoti vandens kiekį reikalingą mišinio paruošimui ir tokiu būdu keisti mišinio konsistenciją. Klijai puikiai tinka klijuoti ant vertikalių paviršių net didelio formato plyteles 60x60 cm nuo viršaus, be slinkimo rizikos. 

PLAČIAU

SuperElastic S2
balti plyteliu klijai

Optoflex SuperElastic S2 - gamykloje paruoštas rinktinių užpildų, aukštos kokybės cemento ir priedų mišinys, kuriame yra traso. Dėl labai aukštų techninių parametrų ir didelio deformuojamumo (S2 klasė) šie klijai gali būti naudojami tiek smulkioms mozaikoms, tiek didžiausio XXL formato plytelėms klijuoti. Baltas cementas ir trasas apsaugo jautrias natūralaus akmens apdailos medžiagas.

PLAČIAU

SuperElastic
plytelių klijai S1

SuperElastic - tai elastingi visų tipų keraminių plytelių klijai. Produktas su padidintais techniniais parametrais, dideliu sukibimu ir ilgaamžiškumu, sumažintu slinkimu ir ilgesniu atviro darbo laiku. Ypač rekomenduojamas šildomoms grindims, terasoms, balkonams, ant hidroizoliacinių dangų, rezervuarams, baseinams, fasadams, ant senų plytelių ir stabiliems pagrindams iš gipso kartono plokščių.

PLAČIAU

Marmi Easy S1
balti geliniai klijai

Optoflex Marmi Easy, tai aukštos kokybės geliniai labai elastingi plytelių klijai. Skirti klijuoti visų tipų keramines, akmens masės, klinkerio, natūralaus akmens, konglomeratų ar stiklo dangas, ypač rekomenduojami natūralaus akmens plytelėms, stiklo mozaikoms ir klinkerio plytelėms. Easy serijos klijai pasižymi labai mažomis sąnaudomis.

PLAČIAU

Marmi S1
balti klijai su trasu

Marmi - tai balti, labai elastingi  klijai, ypač rekomenduojami natūralaus akmens plytelėms, stiklo mozaikoms ir klinkerio plytelėms. Produktas, turintis didesnį sukibimą ir atsparumą, sumažintą slinkimą ir ilgesnį atviro darbo laiką. Sudėtyje esantis trasas sumažina kalkių nuosėdų atsiradimo ir spalvos pakitimo riziką. C2TES1 klasė.

PLAČIAU

Elastic Easy
geliniai plytelių klijai 

Elastic Easy geliniai elastingi plytelių klijai skirti visų tipų keraminėms dangoms ir akmeniui montuoti ant stabilių statybinių pagrindų. Šių klijų privalumas klojant plyteles ant grindų - galimybė paruošti skystos konsistencijos, kad būtų lengviau dirbti. Taip pat klijai pasižymi labai maža išeiga ir prailgintu atvru darbo laiku. C2TE klasė

PLAČIAU

Elastic
plytelių klijai

Elastic - elastingi plytelių ir granito klijai. Šiuos elastingus klijus galima naudoti ant stabilių statybinių pagrindų visų rūšių keraminėms plytelėms ir granitui kloti.
Viduje naudojamos plytelių kraštinės ilgis neturėtų viršyti 60 cm, o naudojamų plytelių išorėje 30 cm.

PLAČIAU

Rapid R greitai stingstantys klijai

Rapid R - pagreitinto stingimo plytelių klijai. Priedai, pagreitinantys klijų stingimo procesą, leidžia greitai pakloti ir užglaistyti plyteles. Šiuos lanksčius klijus galima naudoti ant stabilių statybinių pagrindų visų rūšių keraminėms plytelėms ir granitui klijuoti.

PLAČIAU

StandardGres
akmens masės klijai

StandardGres - pasižymi geromis klijavimo savybėmis. Ypač tinka tipiniams plytelių klijavimo darbams patalpose, kai nebūtina naudoti klijų su aukštesniais parametrais. Skirti naudoti ant visų tvirtų ir stabilių mineralinių pagrindų. Vidaus darbams. C1TE klasė.

PLAČIAU