+370 60 22 70 44 info@frontalis.lt e-parduotuvė

OPTOMUR klinkerio mūro ir rievėjimo mišiniai

tvirti, be druskų, švarūs

OPTOMUR
klinkerio mūro ir rievėjimo mišiniai

ŠVARUS FASADAS BE KALKIŲ DRUSKŲ NUOSĖDŲ

Klinkerio fasadų ilgaamžiškumą ir estetiką užtikrina tinkamų, aukštos kokybės mūro ir rievėjimo mišinių naudojimas bei teisingas darbų atlikimas. OPTOMUR VOR klinkerio mišinių sudėtyje yra originalus Reino trasas - specialus priedas, turintis savybę surišti laisvas kalkes. Reino trasas yra vulkaninės kilmės mineralas - jo sudedamoji dalis yra grynas silicio dioksidas, kuris ne tik suriša laisvas kalkes, sandarina mišinį bet ir padaro jį atspariu aplinkos ir vandens poveikiui. OPTOMUR VOR mišiniai taip pat garsėja savo išskirtiniu mechaniniu tvirtumu. Mišiniui išdžiuvus paviršiai tampa itin sunkiai pažeidžiami.

VOR N/S/ST mūro ir rievėjimo mišinys

Optomur VOR naudojamas klinkerio sienų mūrijimui ir tarpų rievėjimui. Dėl sudėtyje esančių trasinių uolienų sumažėja kalkinių nuosėdų atsiradimo galimybė. Trasas gerina mišinio elastingumą, sukibimą ir sandarumą. Mūro mišinys gaminamas trijų skirtingų įgeriamumų plytoms

PLAČIAU

VOR FUG 
rievėjimo mišinys

Optomur VOR FUG naudojamas klinkerio plytų arba plytelių tarpų rievėjimui. Mišinį taip pat galima naudoti senų tarpų atnaujinimui. Dėl sudėtyje esančių trasinių uolienų sumažėja kalkinių nuosėdų atsiradimo galimybė. Trasas gerina mišinio elastingumą, sukibimą ir sandarumą.

PLAČIAU

Klinkerio siūlių
rievėjimo įrankis

Aukštos kokybės nerūdijančio plieno įrankis sukurtas specialiai klinkerio horizontalių ir vertikalių siūlių rievėjimui pusiau sausuoju būdu. Patogi rankena ir ribotuvas ženkliai pageitina darbą ir užtikrina nepriekaištingą siūlės išvaizdą. Komplekte 10 mm rieviklis.

PLAČIAU

OPTOMUR
klinkerio rievėjimo mišinių skaičiuoklė

Pasiskaičiuokite Jums reikalingo mišinio kiekį plytelių ar plytų siūlių rievėjimui. 

NaNkg
Thank you! Your message has been sent.
Unable to send your message. Please fix errors then try again.