+370 60 22 70 44 info@frontalis.lt e-parduotuvė

OPTOSTOP hidroizoliaciniai mišiniai

patikima, sandaru, greita

OPTO STOP
hidroizoliacija

VONIOS KAMBARIAMS, VIRTUVĖMS, TERASOMS, BALKONAMS, PLAUKIMO BASEINAMS, FASADAMS, SAUNOMS, SKALBYKLOMS

Optostop asortimentas - tai gaminių, skirtų veiksmingai apsaugoti pagrindus nuo žalingo vandens garų ir vandens poveikio, įskaitant vandenį po slėgiu rinkinys. Optostop produktų naudojimo privalumai yra šie: konstrukcijų apsauga nuo kenksmingo vandens poveikio bet kokiomis sąlygomis ir apsaugoti pagrindą nuo kenksmingo vandens garų poveikio. Parenkant tinkamas hidroizoliacines medžiagas reikėtų atsižvelgti į paviršių veikiančios drėgmės lygį, naudojimo vietą ir paviršiaus naudojimo būdą. Optostop medžiagos naudojamos virtuvių, vonios kambarių ir prausyklų sienoms ir grindims apsaugoti nuo drėgmės. Jie taip pat veiksmingai apsaugo terasų, balkonų grindis, fasadus, vandens rezervuarų ir baseinų sienas.
Optostop produktų rinkiniai skirstomi pagal paskirtį - nuo laikinos drėgmės veikiamų vietų iki paviršių nuolat veikiamų aukšto slėgio vandens.
Optostop hidroizoliacijų privalumai:

  • veiksminga bet kokio statybinio pagrindo apsauga nuo drėgmės ir vandens.
  • garantuotas sandarumas vandeniui
  • optimalus sprendimas, atitinkantis poveikį pagrindui ir (arba) apkrovą drėgme ir (arba) vandeniu.
  • kiekvienam apkrovos tipui
  • optimalus sprendimas, sukurtas numatytam naudojimui.
  • geresnė sveikatos sauga drėgnose patalpose
  • sąnaudas taupantis / ekonomiškas sprendimas
  • paprastas pritaikymas
  • patvarumas daugelį metų

OPTOSTOP  sistemos

Optostop hidroizoliacinių sistemų pagrindą sudaro teptinės izoliacijos, o taip pat mikrohidroizoliaciniai skiediniai ir vandenį atstumiantys priedai
Veiksminga pagrindų apsauga

Dėl modernių, modifikuotų žaliavų, naudojamų Optostop gaminiuose, pasiekiamas didelis atsparumas vandeniui. Šį veiksmingumą patvirtina vidiniai bandymai ir sertifikuotos bandymų laboratorijos.

Plačios panaudojimo galimybės

Gaminių rinkiniai skirstomi pagal paskirtį. Jie apima įvairias sritis - nuo vietų, kurias veikia laikina drėgmė, iki vietų, tinkamų nuolatiniam vandens poveikiui esant nuolatiniam ir dideliam slėgiui.

Optimalūs sprendimai

Optostop gaminių asortimentas yra specialiai suprojektuotas ir tinkamai pritaikytas naudojimo vietoms. Todėl Optostop sistemos optimaliai atitinka joms keliamus reikalavimus.

HydroFlex ​elastingumą didinantis ir hidroizoliacinis priedas

Priemonė, kurios sudėtyje yra polimerinių rišiklių, keičiančių klijų skiedinių parametrus. Priklausomai nuo naudojamo kiekio ir gaminio tipo, jis veikia kaip hidrofobizatorius arba elastiklis, didina sukibimą ir pagerina Optoflex produktų naudojimo savybes.

PLAČIAU

HydroGum Easy
hidroizoliuojanti teptinė membrana

Lengva tepti glaistant arba dažant. Šis gaminys skirtas vandeniui nelaidžiam, lanksčiam ir be siūlių izoliaciniam sluoksniui sukurti. Tinka naudoti viduje kaip lengva sudėtinė hidroizoliacija po keraminėmis, akmens ir stiklo dangomis. Lanksti - užtaiso iki 1,45 mm įtrūkimus.

PLAČIAU

Fluid
teptinė hidroizoliacija

Puikiai izoliuoja drėgmę tokiose vietose kaip vonios kambariai, virtuvėse ir skalbyklose. Fluid yra plastiškas izoliacinis mišinys, kurį labai paprasta naudoti. Sudaro tankią, elastingą ir sandarią dangą, nepraleidžia vandeniui ir puikiai sukimbančia su pagrindu. Produktą lengva tepti ir juo užpildomi ploni  įtrūkimai.

PLAČIAU